Osiągnięcia sportowe członków klubu w zawodach związkowych:

2021

Janusz Zięcina – Mistrzostwa Makroregionu Południowego Bukowno – kumite senior masters – 1.miejsce 

Klaudia Słonka – Mistrzostwa Makroregionu Południowego Bukowno – kumite seniorek – 1.miejsce

Jakub Szczurek – Mistrzostwa Makroregionu Południowego Bukowno – kumite juniorów młodszych- 1.miejsce

Martyna Kubik – Mistrzostwa Makroregionu Południowego Bukowno – kumite seniorek – 3.miejsce

Sandra Maśnica – Mistrzostwa Makroregionu Południowego Bukowno – kata seniorek – 3.miejsce

Błażej Pasiut – Mistrzostwa Makroregionu Południowego Bukowno – kumite senior masters – 3.miejsce

Dawid Grzesiak – Mistrzostwa Makroregionu Południowego Bukowno – kumite juniorów młodszych – 3.miejsce

Julia Cenda – Mistrzostwa Makroregionu Południowego Bukowno – kumite juniorek – 3.miejsce

Aleksandra Piotrowska – Mistrzostwa Makroregionu Południowego Bukowno  – kumite juniorek młodszych -3.miejsce

2020

Klaudia Słonka – Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów Zielonka – Kumite Juniorek -60kg – 1 miejsce

Janusz Zięcina – Mistrzostwa Makroregionu Południowego Wieliczka- Kumite masters +85kg – 1 miejsce

Błażej Pasiut – Mistrzostwa Makroregionu Południowego Wieliczka- Kumite masters -85kg- 2 miejsce

Rafał Piwowarski -Mistrzostwa Makroregionu Południowego Wieliczka- Kumite masters +85kg- 2 miejsce

Rafał Tracz -Mistrzostwa Makroregionu Południowego Wieliczka- Kumite masters +85kg- 3 miejsce

Grzegorz Stasiak -Mistrzostwa Makroregionu Południowego Wieliczka- Kumite masters -85kg- 3 miejsce

Martyna Kubik -Mistrzostwa Makroregionu Południowego Wieliczka- Kumite seniorek +55kg- 3 miejsce

Jakub Gądek -Mistrzostwa Makroregionu Południowego Wieliczka- Kata Seniorów-  3 miejsce oraz Kumite seniorów +65kg- 3 miejsce

Sandra Maśnica -Mistrzostwa Makroregionu Południowego Wieliczka- Kata seniorek-  3 miejsce

Klaudia Słonka -Mistrzostwa Makroregionu Południowego Wieliczka- Kata juniorek 3 miejsce oraz Kumite juniorek -60kg -3 miejsce

Julia Cenda -Mistrzostwa Makroregionu Południowego Wieliczka- Kumite juniorek +60kg -2 miejsce

Dawid Grzesiak -Mistrzostwa Makroregionu Południowego Wieliczka- Kumite młodzików +60kg- 2 miejsce

Aleksandra Piotrowska -Mistrzostwa Makroregionu Południowego Wieliczka- Kumite młodziczek -50kg- 3 miejsce

Kamil Szmurło -Mistrzostwa Makroregionu Południowego Wieliczka- Kumite młodzików -50kg- 3 miejsce

Jakub Szczurek -Mistrzostwa Makroregionu Południowego Wieliczka- Kumite juniorów młodszych +60kg -3 miejsce

2019

Janusz Zięcina – Puchar Polski – 1 miejsce (KUMITE MASTERS)

Martyna Kubik – Puchar Polski – 1 miejsce (KUMITE JUNIOR)

Michał Gądek – Puchar Polski – 2 miejsce (KUMITE JUNIOR)

Michał Gądek – Mistrzostwa Europy KWF – 3 miejsce (KUMITE JUNIOR)

Martyna Kubik – Mistrzostwa Polski – 1 miejsce (KUMITE JUNIOR)

Sandra Maśnica – Mistrzostwa Polski – 2 miejsce (KATA MŁODZIEŻOWCÓW)

Julia Cenda  – Mistrzostwa Polski – 3 miejsce (KUMITE JUNIOR MŁODSZY)

Aleksandra Pieprzyca – Mistrzostwa Polski  – 1 miejsce (KUMITE JUNIOR MŁODSZY)

Martyna Kubik – Mistrzostwa Europy KWU Berlin – 3 miejsce (KUMITE JUNIOR)

Martyna Kubik – Mistrzostwa Makroregionu Południowego Leżajsk – 1 miejsce (KUMITE JUNIOR)

Sandra Maśnica  – Mistrzostwa Makroregionu Południowego Leżajsk – 3 miejsce (KATA JUNIOR)

Aleksandra Pieprzyca – Mistrzostwa Makroregionu Południowego Leżajsk – 3 miejsce (KUMITE JUNIOR MŁODSZY)

2018

Martyna Kubik – Mistrzostwa Świata KWF Astana – 2 miejsce (KUMITE JUNIOR)

/ MP Ełk – 3 miejsce – (KUMITE JUNIOR)

/ MMP Krosno – 1 miejsce –  (KUMITE JUNIOR).

Sandra Maśnica – Mistrzostwa Europy KWF Kaliningrad – 3 miejsce (KUMITE JUNIOR)

2017

Martyna Kubik

-Mistrzostwa Polski Lublin 1miejsce kumite juniorów młodszych.

2016

Dawid Ślęczka

-Mistrzostwa Europy Papendal Holandia 1 miejsce kumite juniorów,

Martyna Kubik

-Mistrzostwa Europy Papendal Holandia 1 miejsce kumite juniorów młodszych.

Klaudia Słonka

-Mistrzostwa Europy Papendal Holandia 1 miejsce kumite młodzików.

2015

Gabriela Obrok

-Mistrzostwa Europy Estonia 1 miejsce kata juniorów, 3 miejsce kumite juniorów, 

Dawid Ślęczka

-Mistrzostwa Europy Estonia 2 miejsce kumite juniorów,

-Mistrzostwa Polski -Wieliczka 1 miejsce kumite juniorów

-Puchar Polski -Gdańska 1 miejsce kumite juniorów

Janusz Zięcina

-Puchar Polski -Gdańsk 1 miejsce kumite masters

-Mistrzostwa Polski -Wieliczka 3 miejsce kumite masters

2014

Gabriela Obrok

-Mistrzostwa Świata Tokio 3 miejsce kumite juniorów, 6 miejsce kata seniorów

-Mistrzostwa Europy Volos Grecja 2miejsce kumite juniorów, 2 miejsce kata juniorów

2013

Gabriela Obrok – Mistrzostwa Europy KWF Legnica -1 miejsce (KATA JUNIOR) oraz 2 miejsce (KUMITE JUNIOR)

2012

Gabriela Obrok – Mistrzostwa Rosji KWF 1 miejsce (JUNIOR)

Krzysztof Kopciowski – MMP Wieliczka – 2 miejsce (SENIOR)

Konrad Kopciowski – MMP Wieliczka – 2 miejsce (SENIOR) / Mistrzostwa Rosji KWF – 2 miejsce.

Katarzyna Kania – MMP Wieliczka – 3 miejsce (SENIOR)

Sylwester Kania – MMP Wieliczka – 3 miejsce (SENIOR)

2011

Łukasz Mastalski – MMP Kraków – 2 miejsce (SENIOR)

Konrad Kopciowski – Turniej w Bukownie – 3 miejsce (JUNIOR)

2010

Konrad Kopciowski – Turniej w Krośnie – 3 miejsce (JUNIOR)

2009

RANKING ZAWODNIKÓW WKKK – klik

 

 

Nagrody i wyróżnienia członków klubu:

Za statutem :

Nagrody i kary

  1. Stowarzyszenie może udzielać swoim członkom nagród i wymierzać kary. Szczegółowe zasady tym zakresie określa odrębny regulamin.

Regulamin Nagród

  1. Stowarzyszenie może udzielać nagród swoim członkom oraz osobom nie będącym członkami lecz znacznie zasłużonym dla WKKK.
  2. Nagrody występują w różnych formach np. finansowej (refundacja wyjazdu, zwolnienie ze składek itp.) oraz w formie odznak honorowych za zasługi dla stowarzyszenia.
  3. Nagrody przyznaje Zarząd Klubu na wniosek Walnego Zgromadzenia Członków lub co najmniej połowy członków Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej obradujących wspólnie.
  4. Nagrody w formie odznak honorowych w postaci naszywki na prawy rękaw gi oraz emblematu na klapę marynarki za zasługi dla stowarzyszenia przyznaje się:
  • Brązową za zasługi na rzecz stowarzyszenia poprzez: wspieranie inicjatyw WKKK, pomoc w organizacji zawodów, treningów lub innych wydarzeń, wspieranie rozwoju klubu, długoletnią przynależność (min. 5 lat) i nieposzlakowaną opinię wśród klubowiczów oraz inne zasługi dla stowarzyszenia.
  • Srebrną za znaczne zasługi na rzecz stowarzyszenia poprzez: wspieranie inicjatyw WKKK, pomoc w organizacji zawodów, treningów lub innych wydarzeń, wspieranie rozwoju klubu, długoletnią przynależność i nieposzlakowaną opinię wśród klubowiczów oraz inne zasługi dla stowarzyszenia. Ponadto kandydat powinien być odznaczony brązową odznaką co najmniej od 5 lat. Laureaci tej odznaki są upoważnieni do zniżki składek członkowskich.
  • Złotą za wybitne zasługi na rzecz stowarzyszenia poprzez: wspieranie inicjatyw WKKK, pomoc w organizacji zawodów, treningów lub innych wydarzeń, wspieranie rozwoju klubu, długoletnią przynależność i nieposzlakowaną opinię wśród klubowiczów oraz inne zasługi dla stowarzyszenia. Ponadto kandydat powinien być odznaczony srebrną odznaką co najmniej od 5 lat. Laureaci tej odznaki są zwolnieni z opłacania składek członkowskich.

 

Zarząd WKKK 

 

Odznaczeni złotą odznaką za zasługi dla WKKK:

  • Robert Kopciowski (Złota Odznaka za zasługi dla WKKK nadana 12 V 2018) od 2009 w klubie (założyciel,  prezes)

(nagroda dla najlepszych trenerów Gminy Wieliczka 2016)

  • Krzysztof Kopciowski (Złota Odznaka za zasługi dla WKKK nadana 12 V 2018) od 2009 w klubie (założyciel, klubu wieloletni członek zarządu, prezes)

(nagroda dla najlepszych trenerów Powiatu Wielickiego 2017, 2019)

(nagroda dla najlepszych trenerów Gminy Wieliczka 2017, 2018, 2019)

Odznaczeni srebrną odznaką za zasługi dla WKKK:

  • Konrad Kopciowski (Srebrna Odznaka za zasługi dla WKKK nadana  12 V 2018) od 2009 w klubie (viceprezes, instruktor od początku w klubie)
  • Jerzy Kamionka (Srebrna Odznaka za zasługi dla WKKK nadana 12 V 2018) od 2009 w klubie (od początku w klubie, zaangażowany w organizacje Pucharu Solnego)
  • Małgorzata Lachman (Srebrna Odznaka za zasługi dla WKKK nadana 12 V 2018) od 2009 w klubie (od początku w klubie , wieloletna członek komisji rewizyjnej, zaangażowana w organizacje Pucharu Solnego)
  • Olaf Lachman (Srebrna Odznaka za zasługi dla WKKK nadana 12 V 2018) od 2009 w klubie (od początku w klubie , klubowy informatyk zaangażowany w organizacje Pucharu Solnego )
  • Remigiusz Wierzbicki (Srebrna Odznaka za zasługi dla WKKK nadana 12 V 2018) od 2009 w klubie (założyciel, klubu wieloletni członek zarządu, sekretarz zarządu, przewodniczący komisji rewizyjnej pierwszej kadencji klubu)

Odznaczeni brązową odznaką za zasługi dla WKKK:

  • Janusz Zięcina (Brązowa Odznaka za zasługi dla WKKK nadana  20 XII 2018) od 2011 w klubie (zaangażowany w organizacje Pucharu Solnego, wybitny zawodnik kumite, zaangażowany w szkolenie zawodników)
  • Paweł Balicki (Brązowa Odznaka za zasługi dla WKKK nadana  20 XII 2018) od 2010 w klubie ( zaangażowany w organizacje Pucharu Solnego, klubowicz o najlepszej frekwencji i innych inicjatyw klubowych)
  • Mirosław Guzik (Brązowa Odznaka za zasługi dla WKKK nadana  20 XII 2018) od 2010 w klubie ( zaangażowany w organizacje Pucharu Solnego i innych inicjatyw klubowych)
  • Paweł Lepiarz (Brązowa Odznaka za zasługi dla WKKK nadana 20 XII 2018) od 2011 w klubie ( zaangażowany w organizacje Pucharu Solnego i innych inicjatyw klubowych)
  • Grzegorz Żyła (Brązowa Odznaka za zasługi dla WKKK nadana 25 VI 2020) od 2015 w klubie ( zaangażowany w organizacje Pucharu Solnego, zgrupowań dla dzieci i młodzieży oraz innych inicjatyw klubowych)
  • Artur Kasperek (Brązowa Odznaka za zasługi dla WKKK nadana 25 VI 2020) od 2015 w klubie ( zaangażowany w organizacje Pucharu Solnego i innych inicjatyw klubowych)
  • Antoni Woźniak (Brązowa Odznaka za zasługi dla WKKK nadana 25 VI 2020) od 2009 w klubie ( od początku w klubie, uczestnik I egzaminu klubowego).

Inne wyróżnienia:

Aleksandra Pieprzyca (nagroda dla najlepszych zawodników Powiatu Wielickiego 2020, laureatka nagrody najlepszy sportowiec Małopolski 2019)

Sandra Maśnica (nagroda dla najlepszych zawodników Gminy Wieliczka 2019)

Martyna Kubik (nagroda dla najlepszych zawodników Gminy Wieliczka 2017,2018,2019)

Dawid Ślęczka (wyróżnienie dla najlepszych zawodników Gminy Wieliczka 2017)

Gabriela Obrok (wyróżnienie dla najlepszych zawodników Gminy Wieliczka 2016)

Klaudia Słonka (wyróżnienie dla najlepszych zawodników Gminy Wieliczka 2018,2019)

 

Członkowie Honorowi WKKK

  1. Robert Kopciowski – nadane w czerwcu 2017 za zasługi podczas pełnienia funkcji Prezesa Zarządu Klubu przez dwie kadencję 2009-2013 oraz 2013-2017.
  2. Lech Pankiewicz – nadane w czerwcu 2020 za wspieranie klubu od 2009 jako prezes TS Wieliczanka i członek władz samorządowych.

 

Członkowie którzy zaliczyli test 10000 uderzeń „tsuki” ustanawiając rekord Polski 22 lipca 2020.

Robert Kopciowski 5.dan
Krzysztof Kopciowski 3.dan
Konrad Kopciowski 1.dan
Janusz Zięcina 1.dan
Paweł Balicki 1.kyu
Leszek Szmurło 1.kyu
Jakub Szmurło 2.kyu
Paweł Lepiarz 2.kyu
Sandra Maśnica 2.kyu
Błażej Pasiut 2.kyu
Rafał Piwowarski 2.kyu
Dawid Kruczek 3.kyu
Wiktor Parol 4.kyu
Robert Sztaba 4.kyu
Kamil Szmurło 5.kyu
Tamara Worobiak 5.kyu
Jarosław Worożko 6.kyu
Karolina Krzemień 8.kyu
Franc Zalewski 8.kyu